Mesaj gönder
Ana sayfa

Langfang BestCrown Packaging Machinery Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

Langfang BestCrown Packaging Machinery Co., Ltd. tasarım, üretim, satış ve servis konusunda uzmanlaşmış kapsamlı bir sıvı içecek paketleme çözümü sağlayıcısıdır.Yaklaşık 40 yıldır paketleme makineleri endüstrisinde derinlemesine yer almıştır.Hizmet alanları, içeceklerde, süt ürünlerinde ve çeşnilerde yaygın olarak kullanılmaktadır.Çin'de alkol, günlük kimyasallar gibi birçok ambalaj endüstrisinde sıvı içecek üretimi için en yüksek teknoloji seviyesine ve en eksiksiz ekipman çeşitlerine sahip üreticilerden biridir.

 

Çin Langfang BestCrown Packaging Machinery Co., Ltd şirket Profili 0

 

Langfang BestCrown her zaman müşteri odaklı olmuştur, farklı bölgelerin özelliklerini ve farklı içecek üretim teknolojisi türlerini birleştirerek, en profesyonel tasarımı, en ileri teknolojiyi, en eksiksiz işçiliği ve müşteriler için özelleştirmek üzere en kaliteli hizmeti kullanmakta ısrar etmektedir. .Esnek üretim, müşterilerin akıllı üretim sürecini anlamalarına yardımcı olur.

 

Çin Langfang BestCrown Packaging Machinery Co., Ltd şirket Profili 1

 

Ürünler ve Ürün Avantajları


Ürünlerimiz çevre dostudur ve kullanımı güvenlidir.Başlıca su üretim hatları, meyve suyu üretim hatları, çay içecek üretim hatları, su dolum makineleri, meyve suyu dolum makineleri, çay dolum makineleri, 36000b / h sıcak dolum üretim hatları, 40000b / h şişelenmiş su üretim hatları, 30000b / h gazlı içecek üretimidir. hatları, ultra temiz dolum üretim hatları ve 48000c / h dolum üretim hatları.

Bu ürünler, paketleme makinelerimizin performansını ve üretkenliğini büyük ölçüde artıran otomatik işletim sistemleri kullanır.Çok işlevli olma, standart tasarım, modülerleştirme, dijital kontrol sistemine sahip olma, son derece uyumlu, hassas, esnek ve yüksek verimlilik özelliklerine sahiptirler.

 

Çin Langfang BestCrown Packaging Machinery Co., Ltd şirket Profili 2

 

 

 

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Şirket, 1990'ların başında bir bilgisayar odası kurdu ve tasarım ve çizim için CAD yazılımı uyguladı. 2005 yılında, PDM diyagramı doküman yönetim sistemi uygulandı. 2010 yılında 3D haritacılığın yaygınlaşması. 2015 yılında sonlu elemanlar analiz sistemi uygulanmış ve ürünlerin görünümünü iyileştirmek için modern endüstriyel tasarım başlatılmıştır. 2016 yılında akıllı üretim teknolojisi ve akıllı üretim sistemi tanıtıldı ve başlatıldı ve üretim otomasyonu akıllı ve son derece entegre olacak şekilde yükseltildi. Şirket, Ulusal ve İl Bilim ve Teknoloji Komisyonlarının bilimsel araştırma ve teknolojik dönüşüm projelerini defalarca üstlenmiş ve pratik üretim teknolojisine dönüştürülmüştür.

 

Çin Langfang BestCrown Packaging Machinery Co., Ltd şirket Profili 0

 

Çin Langfang BestCrown Packaging Machinery Co., Ltd şirket Profili 1

 

Langfang BestCrown Packaging Machinery Co., Ltd Langfang BestCrown Packaging Machinery Co., Ltd Langfang BestCrown Packaging Machinery Co., Ltd Langfang BestCrown Packaging Machinery Co., Ltd
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : en iyi taç

No. Çalışanları : 200~300

Yıllık satış : 12,000,000-20,000,000

Yıl kurulan : 1980

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Langfang BestCrown Packaging Machinery Co., Ltd Sertifikalar Çin Langfang BestCrown Packaging Machinery Co., Ltd Sertifikalar Çin Langfang BestCrown Packaging Machinery Co., Ltd Sertifikalar Çin Langfang BestCrown Packaging Machinery Co., Ltd Sertifikalar