Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerRO Su Arıtma Sistemi

Modifiye Polipropilen 5000 LPH RO Su Arıtma Sistemi

Sertifika
Çin Langfang BestCrown Packaging Machinery Co., Ltd Sertifikalar
Çin Langfang BestCrown Packaging Machinery Co., Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Modifiye Polipropilen 5000 LPH RO Su Arıtma Sistemi

Modifiye Polipropilen 5000 LPH RO Su Arıtma Sistemi
Modifiye Polipropilen 5000 LPH RO Su Arıtma Sistemi

Büyük resim :  Modifiye Polipropilen 5000 LPH RO Su Arıtma Sistemi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Hebei Çin
Marka adı: BestCrown
Sertifika: GB/T19001-2000
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: Müşteriye göre özelleştirilmiş ürünler
Ödeme koşulları: T / T, L / C, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram

Modifiye Polipropilen 5000 LPH RO Su Arıtma Sistemi

Açıklama
Basınç Modeli: Normal basınç malzemeler: Paslanmaz çelik 304 veya 316 (su kalitesine göre karar verilir)
Çıktı: 1T-100T Operasyonel Mod: Manuel işlem
Membran Malzemeleri: Modifiye Polipropilen (PP) Saf Su Akısı (L / H, 0.12Mpa, 25 ° C): 5000
Çalışma sıcaklığı: 5 ℃ -45 ℃ Mikroorganizmalar, Patojen: % 99.99'u kaldırıldı.
Vurgulamak:

5000 LPH RO Su Arıtma Sistemi

,

316SS RO Su Arıtma Sistemi

,

1T ro ters osmoz sistemi

Modifiye Polipropilen 4880 LPH RO Su Arıtma Sistemi

 

Paslanmaz Çelik Normal Basınçlı RO Su Arıtma Sistemi

 
RO su arıtma sistemimiz Silika Kum Filtresi, Aktif Karbon Su Filtresi, Sodyum İyon Değiştirici, Hassas Su Filtresi, Ultrafiltrasyon Su Filtresi, Ters Ozmoz ve Su Tankından oluşmaktadır.
 

 

Basınç Modeli

Normal Basınç

Malzemeler

Paslanmaz çelik 304 veya 316 (su kalitesine göre karar verilir)

Çıktı

1-100T

Operasyonel Mod

Manuel işlem

Membran Malzemeleri

Modifiye Polipropilen (PP)

Saf Su Akısı (L / H, 0.12Mpa, 25 ° C)

4880LPH

Çalışma sıcaklığı

5 ℃ -45 ℃

Mikroorganizmalar, Patojen

% 99.99'u kaldırıldı.

 
 

Silika Kum Filtresi

Silika kum filtresi, bir tür su arıtma ekipmanıdır.Sudaki askıda katıları, partikülleri ve koloidal maddeleri filtrelemek için yaygın olarak kullanılır.

Silika kum filtremiz silika kumu, antrasit ve diğer filtre malzemeleri ile doldurulmuştur.Makul doldurma yöntemi ve filtre malzemesinin ölçüm yöntemi nedeniyle, filtreleme etkisi çok iyidir.Filtre katmanının yüksekliği 1200 mm'nin üzerindedir.

 

Aktif Karbon Su Filtresi

Aktif karbon su filtresi, su kalitesini ve tadını iyileştirmek için kullanılan bir su arıtma ekipmanıdır.Paslanmaz çelikten yapılmıştır ve ceviz kabuğu şeklinde aktif karbon ile doldurulmuştur.Aktif karbon, suda çözünmüş safsızlıkları ve hoş olmayan tat ve kokuları emmek için kullanılır.Aynı zamanda organik maddeleri, toksik kimyasalları ve klorür iyonlarını sudan çıkarabilir ve RO membranını serbest klor hasarından koruyabilir.

 

Sodyum İyon Değiştirici

Sodyum iyon değiştirici su arıtma ekipmanıdır.Esas olarak suyu yumuşatmak için ham sudaki kalsiyum iyonlarını ve magnezyum iyonlarını gidermek için kullanılır.
Sodyum iyon değiştiricimiz bu sorunu çözmek için doğdu.İyonize suyunu, ham sudaki kalsiyum iyonlarını ve magnezyum iyonlarını iyon değişim reçineleri aracılığıyla değiştirmek için kullanır.Bu, karbonat ve sülfat tortulaşmasının oluşumunu etkili bir şekilde önleyebilir ve böylece yumuşatılmış su üretir.
Santrifüjlü çok kademeli pompaların filtreye takılması gerekir.Tuzlu su sağlayabilir ve ondan sos çıkarabilir.500 litrelik bir tuz eritme tankı gereklidir.Kullanıcı buna endüstriyel tuz ve su ekleyebilir ve suyu doyurabilir.


 

Hassas Su Filtresi

Hassas su filtresi, kartuş filtre olarak da bilinen bir tür su filtreleme ekipmanıdır.İnce partiküllerin ve diğer yabancı maddelerin yüksek basınçlı pompalara ve ters ozmoz membran modüllerine nüfuz etmesini önlemek için kullanılır.Doğruluğu 0,10 ila 60 μm aralığındadır.Filtre membranının filtrasyon doğruluğu, besleme basıncından etkilenmez.

Hassas su filtresinin basınç farkı 1.07Mpa'dan yüksek olduğunda filtre elemanının değiştirilmesi veya temizlenmesi gerektiği vurgulanmalıdır.

 

Ultrafiltrasyon Su Filtresi

Ultrafiltrasyon su filtreleri, su arıtma ekipmanıdır.Esas olarak musluk suyundaki bakteri, pas, koloidal maddeler ve diğer safsızlıkları gidermek ve iz elementleri, mineralleri ve insan sağlığına faydalı diğer maddeleri tutmak için kullanılır.

 

Ters osmoz

Ters ozmoz, su filtreleme ekipmanıdır.Arıtılmış su sisteminin ana parçasıdır.İnorganik tuzu, organik maddeleri ve mikroorganizmayı temizleyebilir.

 

Su tankı

Su deposu bir tür su arıtma ekipmanıdır.304 veya 316 paslanmaz çelikten yapılmıştır. Yüzeyi cilalıdır ve pürüzlülüğü Ra0.4μm'dir.

Su depomuz hava solunum cihazı, sıvı göstergesi ve menhol ile donatılmıştır.Yiyecek ve içecek endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
.

 

Modifiye Polipropilen 5000 LPH RO Su Arıtma Sistemi 0
 

 

SSS


S: Şirketinizin Ana Ürünleri Nelerdir?
C: Ürünlerimiz ağırlıklı olarak su üretim hattı, meyve suyu üretim hattı, çay üretim hattı, su dolum makinesi, meyve suyu dolum makinesi, çay dolum makinesi ve daha fazlasını içerir.


S: İçecek Makineniz Nerelere Uygulanıyor?
C: İçecek üretim hatlarımız, su, meyve suyu, çay içecekleri, sütlü içecek, tahıl içeren meyve suyu, gazlı içecekler, protein içecekleri, enerji içecekleri ve daha fazlasının ambalajlanması için yaygın olarak kullanılmaktadır.


S: İçecek Üretim Hatlarınızın Özellikleri Nelerdir?
C: İçecek makinemiz, paketleme makinelerimizin performansını ve verimliliğini büyük ölçüde artıran otomatik işletim sistemini benimser.Çok işlevli, standart tasarım, modülerleştirme, dijital kontrol sistemi, iyi uyumluluk, yüksek doğruluk, esneklik ve yüksek çalışma verimliliği özelliklerine sahiptirler.

Tüm bu önlemler birlikte yüksek kaliteli gazlı içecek üretim hatları, kutu dolum makineleri, meyve suyu üretim hatları, çay dolum makineleri vb. Rekabetçi fiyatlarla sunmamızı sağlar.


S: Su Üretim Hatlarınız Çevre Koruma Gerekliliklerini Karşılıyor mu?
C: Su üretim hatlarımız çevre dostu ve enerji tasarrufludur.Almanya ve İtalya'dan gelişmiş çevre koruma teknolojilerini benimsiyorlar.Tüm üretim prosedürleri ISO9001: 2000 standartlarına oldukça uygundur.


S: İçecek Makineleriniz Hangi Ülkelere Satılıyor?
A: Ürünlerimiz yaygın olarak ABD, Rusya, İngiltere, Kanada, Japonya, Mısır, Meksika, Güney Afrika, Kuzey Kore, Endonezya, Moğolistan, Malezya, Dominika, Nijerya, Libya, Türkiye, Kazakistan, İran, Yemen, Sudan'a ihraç edilmektedir. Vietnam, Bengal, Burma, Sırbistan, Makedonya, Lübnan, Kongo, Suriye, Venezuela, Irak, Suudi Arabistan ve Kenya.


S: Şirketiniz Ne Tür Satış Sonrası Hizmetler Sunuyor?
C: Su üretim hatlarımızdan, çay doldurma makinelerimizden, içecek üretim hatlarımızdan ve diğer içecek makinelerimizden tam olarak yararlanmalarına yardımcı olmak için küresel müşterilerimize kurulum kılavuzları, cihaz hata ayıklama ve teknik eğitimler sunulmaktadır.

 

 

İletişim bilgileri
Langfang BestCrown Packaging Machinery Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Tony

Tel: 0086-13785600731

Faks: 86--03166069383

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)