Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerRO Su Arıtma Sistemi

PP Membrance Paslanmaz Çelik 304 RO Su Arıtma Sistemi

Sertifika
Çin Langfang BestCrown Packaging Machinery Co., Ltd Sertifikalar
Çin Langfang BestCrown Packaging Machinery Co., Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

PP Membrance Paslanmaz Çelik 304 RO Su Arıtma Sistemi

PP Membrance Paslanmaz Çelik 304 RO Su Arıtma Sistemi
PP Membrance Paslanmaz Çelik 304 RO Su Arıtma Sistemi

Büyük resim :  PP Membrance Paslanmaz Çelik 304 RO Su Arıtma Sistemi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Hebei Çin
Marka adı: BestCrown
Sertifika: GB/T19001-2000
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: Müşteriye göre özelleştirilmiş ürünler
Ödeme koşulları: T / T, L / C, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram

PP Membrance Paslanmaz Çelik 304 RO Su Arıtma Sistemi

Açıklama
Basınç Modeli: Normal basınç malzemeler: Paslanmaz çelik 304 veya 316 (su kalitesine göre karar verilir)
Çıktı: 1-100T Operasyonel Mod: Manuel işlem
Membran Malzemeleri: Modifiye Polipropilen (PP) Saf Su Akısı (L / H, 0.12Mpa, 25 ° C): 10000L
Çalışma sıcaklığı: 5 ℃ -45 ℃ Mikroorganizmalar, Patojen: % 99.99'u kaldırıldı.
Vurgulamak:

304SS RO Su Arıtma Sistemi

,

316SS RO Su Arıtma Sistemi

,

304SS endüstriyel ters osmoz sistemi

PP Membrance Paslanmaz Çelik 304 RO Su Arıtma Sistemi

 

PP Membrance ile Manuel Çalışma RO Su Arıtma Sistemi

 
RO su arıtma sistemimiz Silika Kum Filtresi, Aktif Karbon Su Filtresi, Sodyum İyon Değiştirici, Hassas Su Filtresi, Ultrafiltrasyon Su Filtresi, Ters Ozmoz ve Su Tankından oluşmaktadır.
 

 

Basınç Modeli

Normal Basınç

Malzemeler

Paslanmaz çelik 304 veya 316 (su kalitesine göre karar verilir)

Çıktı

1-100T

Operasyonel Mod

Manuel işlem

Membran Malzemeleri

Modifiye Polipropilen (PP)

Saf Su Akısı (L / H, 0.12Mpa, 25 ° C)

4880

Çalışma sıcaklığı

5 ℃ -45 ℃

Mikroorganizmalar, Patojen

% 99.99'u kaldırıldı.

 
 

Silika Kum Filtresi

Silika kum filtresi, bir tür su arıtma ekipmanıdır.Sudaki askıda katıları, partikülleri ve koloidal maddeleri filtrelemek için yaygın olarak kullanılır.

Silika kum filtremiz silika kumu, antrasit ve diğer filtre malzemeleri ile doldurulmuştur.Makul doldurma yöntemi ve filtre malzemesinin ölçüm yöntemi nedeniyle, filtreleme etkisi çok iyidir.Filtre katmanının yüksekliği 1200 mm'nin üzerindedir.

 

Aktif Karbon Su Filtresi

Aktif karbon su filtresi, su kalitesini ve tadını iyileştirmek için kullanılan bir su arıtma ekipmanıdır.Paslanmaz çelikten yapılmıştır ve ceviz kabuğu şeklinde aktif karbon ile doldurulmuştur.Aktif karbon, suda çözünmüş safsızlıkları ve hoş olmayan tadı emmek için kullanılır.Aynı zamanda organik maddeleri, toksik kimyasalları ve klorür iyonlarını sudan çıkarabilir ve RO membranını serbest klor hasarından koruyabilir.

 

Sodyum İyon Değiştirici

Sodyum iyon eşanjörü su arıtma ekipmanıdır.Esas olarak suyu daha yumuşak hale getirmek için kalsiyum iyonunu ve magnezyum iyonunu ham sudan çıkarmak için kullanılır.
Sodyum iyon değiştiricimiz bu sorunu çözmek için doğdu.Sodionunu, iyon değiştirme reçinesi yoluyla ham suyun kalsiyum iyonu ve magnezyum iyonunu değiştirmek için kullanır.Bu, karbonat tortusu ve sülfat tortusu oluşumunu etkili bir şekilde önleyebilir ve böylece suyu yumuşatabilir.
Santrifüjlü çok kademeli pompanın filtreye takılması gerekir.Tuzlu su sağlayabilir ve ondan sodion çıkarabilir.500 litrelik tuz eritme tankı gereklidir.Kullanıcılar içine endüstriyel tuz ve su ekleyebilir ve suyu doymuş hale getirebilir.
 

 

Hassas Su Filtresi

Hassas su filtresi, kartuş filtre olarak da bilinen bir tür su filtreleme ekipmanıdır.İnce partiküllerin ve diğer yabancı maddelerin yüksek basınçlı pompalara ve ters ozmoz membran modüllerine nüfuz etmesini önlemek için kullanılır.Doğruluğu 0,10 ila 60 μm aralığındadır.Filtre membranının filtrasyon doğruluğu, besleme basıncından etkilenmez.

Hassas su filtresinin basınç farkı 1.07Mpa'dan yüksek olduğunda filtre elemanının değiştirilmesi veya temizlenmesi gerektiği vurgulanmalıdır.

 

Ultrafiltrasyon Su Filtresi

Ultrafiltrasyon su filtresi, su arıtma ekipmanıdır.Esas olarak bakteri, pas, koloidal madde ve diğer safsızlıkları musluk suyundan çıkarmak için kullanılır ve iz elementler, mineral maddeler ve insanların sağlığı için yararlı olan diğer maddeler olarak kalır.

 

Ters osmoz

Ters ozmoz, su filtreleme ekipmanıdır.Arıtılmış su sisteminin ana parçasıdır.İnorganik tuzu, organik maddeleri ve mikroorganizmayı temizleyebilir.

 

Su tankı

Su deposu bir tür su arıtma ekipmanıdır.304 veya 316 paslanmaz çelikten yapılmıştır. Yüzeyi cilalıdır ve pürüzlülüğü Ra0.4μm'dir.

Su depomuz hava solunum cihazı, sıvı göstergesi ve menhol ile donatılmıştır.Yiyecek ve içecek endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
.
 
PP Membrance Paslanmaz Çelik 304 RO Su Arıtma Sistemi 0
 

 

Kalite kontrol


İçecek üretim hatlarımızın ve içecek makinemizin mükemmel performansını garanti etmek için, Almanya ve İtalya'dan ileri teknolojiyi tanıtıyoruz ve sıvı dolum üretim teknolojimizi sürekli geliştiriyoruz.Bunun dışında çalışanlarımıza teknik becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için ücretsiz eğitimler verilmektedir.Ayrıca, yüksek geçiş oranına ve güvenilir kaliteye sahip içecek üretim hatlarının ve içecek makinelerinin üretim maliyetini etkili bir şekilde azaltabileceğine inanıyoruz.Bu nedenle, kaliteyi ve geçiş oranını sağlamak için hammadde alımından bitmiş ürünlerimizin sevkiyatına kadar üretimin her aşamasında ürün denetimini titizlikle uyguluyoruz.Ayrıca, daha yüksek bir çalışma verimliliği için mükemmel yönetim sistemine ve kaliteli çalışanlara da büyük önem verilmektedir.

 

İletişim bilgileri
Langfang BestCrown Packaging Machinery Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Tony

Tel: 0086-13785600731

Faks: 86--03166069383

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)